Fiat zdemolował blaszane garaże. Groźne dachowanie w Zabrzeży

i

Autor: PSP Nowy Sącz Fiatem grande punto podróżowało pięć osób. Wszystkie opuściły samochód o własnych siłach. Jedna z pasażerek skarżyła się na dolegliwości zdrowotne.

Fiat zdemolował blaszane garaże. Groźne dachowanie w Zabrzeży [ZDJĘCIA]

2021-12-06 11:00

Blaszane garaże w Zabrzeży (gmina Łącko) zostały zdemolowane przez samochód osobowy, który wypadł z jezdni na pobocze, a następnie dachował. Fiatem grande punto podróżowało pięcioro pasażerów. Na szczęście wszyscy byli w stanie samodzielnie opuścić samochód, a na dolegliwości zdrowotne skarżyła się tylko jedna osoba.

Dachowanie w Zabrzeży. Fiat zdemolował blaszane garaże

Chwile grozy przeżyli pasażerowie fiata grande punto, który w Zabrzeży (gmina Łącko) wypadł z jezdni na pobocze, a następnie dachował, demolując przy okazji blaszane garaże. Do zdarzenia doszło wczoraj (5 grudnia) około godz. 14.30. Fiatem podróżowało pięć osób. Mogą one mówić o ogromnym szczęściu, ponieważ podczas dachowania nie odniosły poważnych obrażeń. Wszyscy pasażerowie byli w stanie o własnych siłach opuścić pojazd, a na dolegliwości zdrowotne skarżyła się tylko jedna pasażerka fiata. W momencie zdarzenia w blaszakach nie było żadnych ludzi, ani materiałów niebezpiecznych. Na miejscu pracowali strażacy z Nowego Sącza, Zabrzeży, Łącka i Czerńca. Ich działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, odpięciu akumulatora w pojeździe oraz wprowadzeniu i kierowaniu ruchem w sposób wahadłowy. Zdjęcia z miejsca zdarzenia znajdują się poniżej.

PRZECZYTAJ: Stary Sącz. Osobówka zderzyła się ze ścianą domu! Niebezpiecznie na ul. Sobieskiego [ZDJĘCIA]

ZOBACZ: Kuriozalny wypadek w Tarnowie! Auto przebiło ścianę garażu. Jest ofiara śmiertelna

Sonda
Czy Polacy są dobrymi kierowcami?
Miał ponad 2 promile. Jechał autem z wypożyczalni