Koszmarne dachowanie w Łazach Biegonickich. Dwie osoby w szpitalu

i

Autor: PSP Nowy Sącz Audi A6, którym podróżowało trzech mężczyzn wypadło z jezdni, uderzyło w drzewo, a następnie dachowało.

Koszmarne dachowanie w Łazach Biegonickich. Dwie osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]

2021-11-22 9:10

Dwóch mężczyzn trafiło do szpitala po wypadku, do którego doszło w niedzielę (21 listopada) w Łazach Biegonickich (gmina Stary Sącz). Jeden z nich był nieprzytomny w momencie przybycia na miejsce służ ratowniczych, a strażacy musieli wyciąć drzwi pojazdu, żeby wydostać poszkodowanego z samochodu. Audi A6, którym poruszali się mężczyźni wypadło z jezdni, uderzyło w drzewo i dachowało.

Koszmarne dachowanie w Łazach Biegonickich. Dwie osoby trafiły do szpitala

Ten wypadek mógł zakończyć się tragicznie! W niedzielę, 21 listopada około godz. 8.30 audi A6, którym podróżowało trzech mężczyzn wypadło z jezdni, złamało drzewo, przewróciło się na dach, a następnie uderzyło lewym bokiem w kolejne drzewo. Pomocy służb ratowniczych potrzebował zwłaszcza jeden z poszkodowanych, znajdujący się wewnątrz pojazdu. Był on nieprzytomny, a żeby się do niego dostać strażacy musieli wyciąć tylne drzwi samochodu. Mężczyzna trafił do szpitala, podobnie jak drugi poszkodowanych, który zdołał samodzielnie opuścić uszkodzoną maszynę, jednak odniesione przez niego obrażenia wymagały przewiezienia do placówki leczniczej. Trzeci pasażer audi pozostał na miejscu zdarzenia. Działania służb trwały przez dwie i pół godziny. W tym czasie zostało miedzy innymi wycięte drzewo, w które uderzył samochód. Zdjęcia wypadku w Łazach Biegonickich znajdują się poniżej. 

PRZECZYTAJ: Dwa luksusowe samochody odnalezione w powiecie tarnowskim. Zostały skradzione w Anglii

ZOBACZ: GOPR potrzebuje pomocy! Dla najhojniejszych darczyńców czekają prezenty

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Protesty w Krakowie. Manifestacja pod hasłem "Wiec poparcia dla obrońców granic"

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki