Józefa Szczurek-Żelazko przeszła na emeryturę. Pożegnała się z pracownikami szpitala w Brzesku

i

Autor: Adrian Grycuk/CC BY-SA 3.0 pl/wikipedia Józefa Szczurek-Żelazko kilka miesięcy temu odeszła z Ministerstwa Zdrowia. W dalszym ciągu pozostaje posłem.

Józefa Szczurek-Żelazko przeszła na emeryturę. Pożegnała się z pracownikami szpitala w Brzesku

2021-03-22 9:49

Józefa Szczurek-Żelazko nie będzie dłużej pełnić funkcji dyrektora szpitala w Brzesku. Była wiceminister zdrowia pod koniec zeszłego tygodnia zdecydowała się przejść na emeryturę i odejść ze stanowiska, które piastowała od 2001 roku. Józefa Szczurek-Żelazko w dalszym ciągu będzie natomiast sprawować mandat posła z okręgu tarnowskiego. - Przeprowadziła szpital i pracowników przez okres trudnej transformacji, zmieniła wizerunek i rozszerzyła działalność medyczną Naszej placówki, pozostawiając szpital nowoczesnym i sprawnie zarządzanym - napisali o Józefie Szczurek-Żelazko pracownicy szpitala w Brzesku.

Józefa Szczurek-Żelazko przeszła na emeryturę

Józefa Szczurek-Żelazko przestała być dyrektorem szpitala w Brzesku. Była wiceminister zdrowia kierowała tą placówką od 2001 roku, teraz zdecydowała się przejść na emeryturę. W piątek (19 marca) Józefa Szczurek-Żelazko oficjalnie pożegnała się z pracownikami szpitala. Przypomnijmy, że w listopadzie zeszłego roku Józefa Szczurek-Żelazko odeszła z pracy w resorcie zdrowia. W dalszym ciągu pozostaje jednak posłem na sejm RP z okręgu tarnowskiego. Podczas wyborów parlamentarnych w 2019 roku zagłosowało na nią 25 323 wyborców.

PRZECZYTAJ: Wypadek w Tarnowie TERAZ. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Jedna osoba poszkodowana

- Pani Dyrektor przeszła na zasłużoną emeryturę – pozostawiła Nasz szpital zupełnie innym, niż kiedy obejmowała stanowisko – przeprowadziła szpital i pracowników przez okres trudnej transformacji, zmieniła wizerunek i rozszerzyła działalność medyczną Naszej placówki, pozostawiając szpital nowoczesnym i sprawnie zarządzanym. Ze względu na sytuację epidemiczną, Pani Dyrektor pożegnała się z Załogą szpitala za pośrednictwem wideokonferencji. Część pracowników – ordynatorzy, pielęgniarki oddziałowe, lekarze i pracownicy administracyjni dziękowali Pani Dyrektor za lata pracy podczas krótkich spotkań - napisali o Józefie Szczurek-Żelazko pracownicy szpitala w Brzesku.

ZOBACZ: Tarnów zerwie współpracę z Tarnopolem przez ukraińskiego nacjonalistę? Jakub Kwaśny jest przeciw

Punkt wymazowy w Nowym Sączu. Długich kolejek nie ma