Koszmarny wypadek we Wręczycy Wielkiej. Zginęła  kobieta i jej córka

i

Autor: slaska.policja.pl Koszmarny wypadek we Wręczycy Wielkiej. Zginęła kobieta i jej córka

12-latek zginął pod kołami

Klęczany. Koszmar na drodze. 12-latek zginął pod kołami samochodu kierowanego przez 18-latka

2022-10-28 22:18

Koszmarne wiadomości płyną z małopolskich Klęczan, miejscowości położonej w powiecie gorlickim. Doszło tam do śmiertelnego wypadku, którego ofiarą był 12-latek. Chłopiec został potrącony przez osobowe audi kierowane przez 18-latka. Co tam się stało? Ustalamy fakty.

Śmiertelny wypadek w Klęczanach (woj. małopolskie). Na drodze krajowej nr 28 w piątkowy (28.10.22) wieczór (około 19.30) doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem dwóch nastolatków: 18-letniego kierowcy audi, mieszkańca gminy Biecz, i 12-latka przebiegającego przez ulicę, mieszkańca gminy Gorlice. Reanimację chłopca podjęto jeszcze na drodze, później przewieziono go do szpitala. Niestety, tam potwierdzono zgon. Rzecznik prasowy policji z komendy w Gorlicach, asp. szt. Gustaw Janas, zdradza, że 18-letni kierowca był trzeźwy. Nie wiadomo, jak doszło do wypadku, ale wstępna wersja wydarzeń zakłada, że 12-latek mógł przebiegać przez ulicę przed przejściem dla pieszych.

Tragiczna śmierć 12-latka. Na miejscu trwa akcja służb

Jak ustalamy, na miejscu trwają prace służb: policji i prokuratora. DK 28 pozostaje całkowicie zablokowana, kierowcy są kierowani na objazdy przez Klęczany i Kobylankę. Utrudnienia mogą potrwać do okolic północy.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?