Pijana matka miała 2,3 promila alkoholu. W domu było pięcioro dzieci

i

Autor: shutterstock

Ręce opadają

Kompletnie pijana matka "opiekowała się" piątką dzieci. Wydmuchała ponad 2,3 promila

2022-09-08 19:06

To się mieści w głowie! Policjanci z Brzeska zostali przyjęli ostatnio zgłoszenie o tym, że w jednym z domów w powiecie brzeskim nietrzeźwa matka opiekuje się pięciorgiem dzieci. - Kobieta miała ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie - podała w czwartek, 8 września policja.

O interwencję brzeskich policjantów poprosili w środę (7 września) pracownicy opieki społecznej. Podczas wizyty we wskazanym domu wyczuli od matki woń alkoholu. Okazało się, że kobieta, miała w organizmie ponad 2,3 promila alkoholu. 33-latka w takim stanie opiekowała się pięciorgiem dzieci, z których najmłodsze to kilkumiesięczny niemowlak. - Na szczęście dzieci były zadbane i nie wymagały pomocy medycznej, trafiły pod opiekę rodziny – zapewnili brzescy policjanci.

Zobacz: Dramat pod Nowym Sączem. Zwłoki kobiety wyłowione z przydomowego basenu

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo

Pijana wjechała autem do sklepu w Mielnie. Areszt dla 36-latki

Trwa ustalanie okoliczności tej sprawy. Jeśli okaże się, że kobieta swoim zachowaniem mogła doprowadzić do zagrożenia życia i zdrowia dzieci, może jej grozić do 5 lat pozbawienia wolności. Wszystkie materiały sprawy trafią teraz do sądu, który sprawdzi sytuację rodzinną dzieci.

Sonda
Czy dzieci powinny zostać odebrane pijanej matce?