Łososina Dolna. Ponad 120 km/h w terenie zabudowanym. Kierowca na sumieniu miał jeszcze coś

Łososina Dolna. Ponad 100 km/h w terenie zabudowanym. Kierowca na sumieniu miał jeszcze coś
Autor: Pexels/cc0/pixabay Mężczyzna prowadził pod wpływem alkoholu. Alkomat wskazał prawie jeden promil

Pirat drogowy, który przez teren zabudowany przejeżdżał z prędkością 122 km/h został zatrzymany w Łososinie Dolnej przez policjantów z grupy SPEED. To jednak nie koniec przewinień lubiącego szybką jazdę kierowcy, ponieważ okazało się, że wsiadł on za kółko osobowego volkswagena pod wpływem alkoholu. Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Pijany pirat drogowy

Na terenie gminy Łososina Dolna funkcjonariusze z grupy SPEED zatrzymali kierowcę osobowego volkswagena, który w terenie zabudowanym rozwinął prędkość 122 km/h, czyli o 72 km/h większą od dopuszczalnej. Dodatkowo okazało się, że pirat drogowy znajduje się pod wpływem napojów wyskokowych. W jego organizmie znajdował się prawie jeden promil alkoholu. 

ZOBACZ: Mszana Dolna. Wielkie rozczarowanie! Policjanci dostali stary samochód zamiast nowego

Kierowca volkswagena za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym został ukarany mandatem, na jego konto trafiło 10 punktów karnych, a policjanci elektronicznie zatrzymali mu prawo jazdy. Z kolei za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości mężczyzna odpowie przed sądem Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności i nawet piętnastoletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

PRZECZYTAJ: Kilka osób żyje dzięki panu Piotrowi. Teraz jego żona i córeczki potrzebują pomocy

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Ksiądz dyktuje sobie stawki za kolędę