worek na zwłoki

i

Autor: Getty Images zdjęcie ilustracyjne

Makabra w Mszanie Dolnej! Znaleźli zwłoki mężczyzny, obok leżała nieprzytomna kobieta

2022-06-29 10:08

Makabryczne odkrycie w Mszanie Dolnej! W jednym z mieszkań policja znalazła zwłoki 88-letniego mężczyzny, obok którego leżała nieprzytomna kobieta. Ciało denata zostało zabezpieczone i będzie poddanie badaniu sekcyjnemu, które określi przyczynę zgonu. Śledczy wstępnie wykluczyli jednak, by tragedia była wynikiem działania innych osób. 79-latka w stanie ciężkim trafiła do szpitala.

Makabra w Mszanie Dolnej! Znaleźli zwłoki mężczyzny, obok leżała nieprzytomna kobieta

W poniedziałek (27 czerwca) w bloku przy ulicy Krakowskiej w Mszanie Dolnej (powiat limanowski) ujawniono zwłoki 88-letniego mężczyznyObok leżała nieprzytomna, 79-letnia kobieta, którą w stanie ciężkim przewieziono do szpitala. Policję zaalarmowali sąsiedzi pary seniorów, którzy wyczuli fetor, wydobywający się z mieszkania zajmowanego przez staruszków. Drzwi do lokalu były zamknięte, dlatego w tym przypadku konieczne było wejście siłowe.

Jak przekazała nam asp. Jolanta Batko, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej, funkcjonariusze badają okoliczności śmierci 88-letniego mężczyzny. Ciało na polecenie prokuratura zostanie poddane autopsji, która określi przyczynę zgonu. Wstępnie wykluczono jednak, by do tragedii przyczyniły się inne osoby. 79-letnia kobieta znajduje się pod opieką lekarzy. Jej stan zdrowia nie pozwolił jeszcze śledczym na przesłuchanie lokatorki mieszkania, w którym znaleziono zwłoki.

PRZECZYTAJ: Nowy Sącz. Problemy z pogrzebem komendanta Wasiluka. Syn wyjaśnił przyczynę

- W poniedziałek otrzymaliśmy zgłoszenie od mieszkańców jednego z bloków w Mszanie Dolnej, zaniepokojonych nieprzyjemnym zapachem wydobywającym się z mieszkania zajmowanego przez parę seniorów. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze znaleźli ciało 88-letniego mężczyzny. Obok leżała nieprzytomna, 79-letnia kobieta. W stanie ciężkim trafiła ona do szpitala. Ze względu na stan zdrowia kobiety, jej przesłuchanie nie było jeszcze możliwe. Ciało mężczyzny na polecenie prokuratura zostało zabezpieczone i przekazane do badania sekcyjnego. Autopsja określi czas i przyczynę zgonu. Udział osób trzecich w tej tragedii został wstępnie wykluczony - powiedziała asp. Jolanta Batko, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej.

ZOBACZ: Dąbrowa Tarnowska. Konwojent z ostrą bronią zatrzymany przez policję. Wypił na odwagę?

Sonda
Czy seniorzy w Polsce mają odpowiednią opiekę?
Kozłów: ugasił płonącego syna zimną herbatą