MAKABRYCZNE znalezisko w Binczarowej. NIE ŻYJE poszukiwany mężczyzna!

2020-02-16 17:50 RDK
MAKABRYCZNE znalezisko w Binczarowej. NIE ŻYJE poszukiwany mężczyzna!
Autor: fsHH/cc0/pixabay Mężczyzna zaginął na początku stycznia

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 83-latka z Kąclowej. Jego zwłoki znalazł w Binczarowej (gm. Grybów) turysta, a tożsamość potwierdziła rodzina mężczyzny, który był poszukiwany od początku stycznia. Prawdopodobnie śmierć mężczyzny była przypadkowa i nie przyczyniły się do niej osoby trzecie.

O znalezieniu zwłok w lesie w Binczarowej (gm. Grybów) poinformował portal Sadeczanin.info. Okazało się, że ciało należało do 83-letniego mieszkańca Kąclowej, który od początku stycznia był poszukiwany przez rodzinę. 

Przez ponad miesiąc trwała bezskuteczna akcja poszukiwawcza z użyciem między innymi śmigłowca i psów tropiących. Zwłoki zaginionego mężczyzny zostały znalezione dopiero w niedzielę, 16 lutego w godzinach przedpołudniowych. Zwłoki mężczyzny zauważył turysta spacerujący po lesie.

Członkowie rodziny poszukiwanego potwierdzili, że odnalezione ciało należało do niego. Przyczyny i okoliczności zgonu ustala policja oraz prokuratura. Wstępnie wykluczono samobójstwo i udział osób trzecich. 

Zwłoki znajdowały się na stromym zboczu, stąd przypuszczenie, że mogło dojść do nieszczęśliwego wypadku skutkującego tragedią.