Małopolska. Wojewoda szuka lekarza, który będzie stwierdzał zgony spowodowane COVID-19

2020-05-06 11:55 AT
Szpital lekarz
Autor: Pixabay

Małopolski wojewoda poszukuje lekarza do pracy. Nie chodzi jednak o leczenie zdrowych ludzi, lecz... o stwierdzanie zgonów spowodowanych chorobą COVID-19. Zatrudniony medyk będzie otrzymywał wynagrodzenie z budżetu państwa. Nie jest wymagane posiadanie określonej specjalizacji, stażu pracy czy dodatkowych kwalifikacji.

O ofercie wojewody małopolskiego skierowanej do lekarzy poinformował na swojej stronie tarnowski urząd miasta. Zatrudniony medyk ma stwierdzać, czy zgony osób zakażonych koronawirusem były bezpośrednim następstwem choroby COVID-19.

Praca wykonywana będzie na podstawie umowy zawartej przez wojewodę z powołanym lekarzem, a wynagrodzenie finansowane będzie ze środków budżetu państwa. Nie jest wymagane posiadanie określonej specjalizacji, stażu pracy czy dodatkowych kwalifikacji. Z tytułu wykonywanych czynności lekarzowi przysługiwać będzie zwrot kosztów dojazdu własnym transportem, otrzyma także odpowiednie środki ochrony indywidualnej.

Lekarze zainteresowani ofertą proszeni są o nadsyłanie zgłoszeń na adres umt@umt.tarnow.pl lub kontakt z Wydziałem Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Tarnowa (tel. 14 688 28 35).

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj!

Pijany kierowca w centrum Olsztyna

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.