Młody strażak znaleziony martwy! Potwierdziły się najgorsze obawy

2020-07-04 12:05 Adrian Teliszewski

32-letni mieszkaniec Czerńca (gm. Łącko), który zaginął w niedzielę, 28 czerwca został znaleziony martwy w miejscowości Świniarsko (gm. Chełmiec). Ciało znajdowało się w pobliżu elektrowni wodnej na Dunajcu. Zmarły był strażakiem-ochotnikiem, informację o jego śmierci potwierdzili przyjaciele z OSP Czerniec.

Do odnalezienia zwłok poszukiwanego 32-latka z Czerńca doszło w piątek, 3 lipca około godz. 18.00. Jak podaje portal Sadeczanin.info, ciało znajdowało się w pobliżu elektrowni wodnej na rzece Dunajec w miejscowości Świniarsko (gm. Chełmiec). Zwłoki zostały wydobyte na brzeg przez strażaków z OSP Podrzecze. Tożsamość zmarłego, który sam był strażakiem-ochotnikiem potwierdzili druhowie z OSP Czerniec.

- Niestety potwierdziły się informacje że ciało odnalezione w Świniarsku to nasz kolega druh Zenon Czech. W imieniu rodziny, strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerńcu, przyjaciół i kolegów dziękujemy wszystkim za tak wielkie zaangażowanie podczas poszukiwań. Cześć Jego Pamięci! - napisali przyjaciele zmarłego z OSP Czerniec.

Młody mężczyzna ostatni raz był widziany w niedzielę, 28 czerwca około godz. 13.30 na rynku w Łącku. Stamtąd mężczyzna udał się nad Dunajec na ryby i od tamtej pory nie dawał znaku życia. Nad brzegiem rzeki znaleziono należące do niego ubranie oraz dokumenty.

Zmarli w zapomnieniu. Aktor "Rancza" i gwiazdorzy Barei. Niezapomniani

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.