Nawet TAM schowali narkotyki. 500 gramów marihuany nie trafi do klientów

2019-12-04 10:45
Marihuana
Autor: pixabay.com

Dwaj mężczyźni zostali zatrzymani przez sądecką policję w związku posiadaniem znacznej ilości narkotyków. W ich domu funkcjonariusze znaleźli około 500 gramów marihuany, która była podzielona na mniejsze porcje. Narkotyki były ukryte w... zamrażalniku lodówki. Jeden z mężczyzn potwierdził, że nielegalne używki należały do niego.

Funkcjonariusze zjawili się w domu 32 oraz 29-latka podejrzewając, że mogą oni posiadać znaczne ilości środków odurzających. Przypuszczenia sądeckiej policji okazały się słuszne. Zabezpieczono około 500 gramów suszu konopi indyjskich, ukrytych między innymi w zamrażalniku. Młodszy z mężczyzn przyznał, że znaleziona marihuana należała do niego. Oprócz narkotyków mundurowi znaleźli wagi elektroniczne i woreczki strunowe, służące do porcjowania suszu. 

29-latek już usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu kara 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator nie zdecydował się na skierowanie wniosku o areszt. Mężczyzna został natomiast objęty dozorem policyjnym i zakazem opuszczania kraju.