NIE ŻYJE wieloletnia dyrektor szkoły w Szczyrzycu. Pokonała ją ciężka choroba

2020-07-12 14:04 Adrian Teliszewski
Świeca, świeczka
Autor: Pixabay

Po ciężkiej walce z chorobą w sobotę, 11 lipca zmarła Urszula Stokłosa, wieloletnia dyrektor najpierw Gimnazjum im. Jana Pawła II, a potem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szczyrzycu (gm. Jodłownik). Nauczycielka osierociła dwie córki. Kondolencje najbliższym zmarłej złożyło grono pedagogiczne i pracownicy szkoły.

W sobotę, 11 lipca w wieku 57 lat zmarła Urszula Stokłosa wieloletnia dyrektor najpierw Gimnazjum im. Jana Pawła II, a potem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szczyrzycu (gm. Jodłownik). Kobieta walczyła z ciężką chorobą, która niestety okazała się przeciwnikiem nie do pokonania. Nauczycielka osierociła dwie córki. Kondolencje najbliższym zmarłej złożyło grono pedagogiczne i pracownicy szkoły.

- Z przykrością informujemy o śmierci Dyrektora naszej szkoły Pani Urszuli Stokłosy, która odeszła do Domu Pana w sobotę 11 lipca po ciężkiej walce z chorobą. Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej koleżanki, wychowawcy, nauczyciela i długoletniego dyrektora najpierw Gimnazjum im. Jana Pawła II, a potem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szczyrzycu. Wobec ciosu, który spadł na nas wszystkich, składamy szczere kondolencje oraz przesyłamy słowa otuchy i wsparcia Rodzinie i Najbliższym, a w szczególności córkom – Żaklinie i Kindze. Trudno pogodzić się z tak wielką stratą… - napisali członkowie grona pedagogicznego oraz pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szczyrzycu.

Dlaczego warto głosować? Polacy podejmują decyzję. Wybory 2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.