Wypadek w Grybowie. Kobieta potrącona przez zaparkowany samochód. Jak do tego doszło? [ZDJĘCIA]

2020-07-12 12:21 Adrian Teliszewski

W sobotę, 11 lipca na ulicy Jakubowskiego w Grybowie kobieta została potrącona przez zaparkowany samochód i trafiła do szpitala. Do nieszczęścia przyczynił się kierowca volkswagena, który na śliskiej jezdni stracił panowanie nad swoim pojazdem i uderzył w dwa inne, pozostawione na postoju auta. Jedno z nich w efekcie uderzenia przemieściło się i trafiło wprost w wychodzącą ze sklepu kobietę.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 11 lipca około godz. 19.00 na ulicy Jakubowskiego w Grybowie. Jak informuje portal Grybów24.pl, kierowca volkswagena na śliskiej stracił panowanie nad prowadzonym przez siebie samochodem, wypadł z trasy i uderzył w dwa inne auta, znajdujące się wówczas na postoju. Jedno z nich w efekcie uderzenia przemieściło się w tak nieszczęśliwy sposób, że wpadło wprost na wychodzącą ze sklepu kobietę. Z nieoficjalnych ustaleń portalu Grybów24.pl wynika, że poszkodowaną jest ekspedientka z pobliskiego sklepu.

Obrażenia poniesione przez kobietę wymagały wezwania karetki pogotowia i przewiezienia poszkodowanej do szpitala. Okoliczności wypadku są ustalane przez policję.

Gamrot po zdemolowaniu Parke'a: Jestem PONAD WSZYSTKIMI l KSW 53

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.