Niezwykła jubilatka w Tarnowie. Pani Elżbieta skończyła 100 lat

i

Autor: UMT Tarnów Pani Elżbieta Stankiewicz urodziła się 1 sierpnia 1923 roku. Do Tarnowa przyjechała po zakończeniu II wojny światowej.

Najlepsze życzenia

Niezwykła jubilatka w Tarnowie. Pani Elżbieta skończyła 100 lat

2023-08-02 10:40

Tarnowianka Elżbieta Stankiewicz skończyła 100 lat! Z tej okazji dostojną jubilatkę odwiedził wiceprezydent miasta Tadeusz Kwiatkowski oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Tarnowie Grzegorz Górowski. Pani Elżbieta urodziła się w miejscowości Karolinów w obecnym województwie świętokrzyskim. Do Tarnowa przyjechała po zakończeniu II wojny światowej.

Niezwykła jubilatka w Tarnowie. Panią Elżbietę odwiedził wiceprezydent miasta

We wtorek, 1 sierpnia tarnowianka Elżbieta Stankiewicz skończyła 100 lat. Z tej okazji kobietę odwiedzili przedstawiciele tarnowskiego samorządu. Wiceprezydent Tadeusz Kwiatkowski oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Tarnowie Grzegorz Górowski przekazali dostojnej jubilatce gratulacje i życzenia. Pani Elżbieta otrzymała również wiązankę pięknych kwiatów. Warto podkreślić, że jubilatka wychowała dwóch synów. Doczekała się także czworga wnuków i sześciu prawnuków.

Jak informuje tarnowski magistrat, Elżbieta Stankiewicz urodziła się 1 sierpnia 1923 roku w miejscowości Karolinów w obecnym województwie świętokrzyskim. Po II wojnie światowej przyjechała do Tarnowa, gdzie najpierw pracowała jako ekspedientka, a następnie jako pracownik umysłowy w internacie III Liceum Ogólnokształcącego. Przez 40 lat pozostawała w związku małżeńskim. Jej mąż Zdzisław zmarł w 1989 roku.

Sonda
Świętujesz urodziny czy imieniny?
Flary na środku jeziora. Wodniacy uczcili 79. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.