Nowy Sącz: 64-letnia rowerzystka uderzyła w osobowego citroena. Kobieta trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

2021-06-02 11:14
Nowy Sącz: 64-letnia rowerzystka uderzyła w osobowego citroena. Kobieta trafiła do szpitala
Autor: PSP Nowy Sącz Do zdarzenia doszło na ulicy Witosa w Nowym Sączu.

Na ulicy Witosa w Nowym Sączu doszło wczoraj (1 czerwca) do groźnego wypadku z udziałem 64-letniej rowerzystki. Kobieta poruszająca się jednośladem uderzyła w wyjeżdżający z placu samochód osobowy citroen C4. Rowerzystka wymagała udzielenia pierwszej pomocy, a następnie karetka zabrała ją do szpitala. Osobówką podróżowała dwójka pasażerów. Oni w zdarzeniu nie odnieśli żadnych obrażeń.

Nowy Sącz: 64-letnia rowerzystka uderzyła w osobowego citroena

We wtorek, 1 czerwca około godz. 16.00 na ulicy Witosa w Nowym Sączu doszło do groźnego wypadku. Uczestnikami zdarzenia byli: 64-letnia rowerzystka oraz dwie osoby podróżujące citroenem C4. Kierująca jednośladem uderzyła w pojazd wyjeżdżający z placu policyjnej komendy i doznała poważnych obrażeń. Kobieta wymagała udzielenia pierwszej pomocy, a następnie została przetransportowana karetką pogotowia ratunkowego do szpitala. Działania strażaków polegały między innymi na usunięciu z chodnika plamy krwi powstałej w wyniku zdarzenia. Osoby poruszające się samochodem nie odniosły żadnych obrażeń. Okoliczności i przyczynę wypadku ustali policyjne dochodzenie. Zdjęcia dokumentujące akcję ratowniczą po zderzeniu rowerzystki z citroenem C4 na ulicy Witosa w Nowym Sączu znajdują się poniżej.

PRZECZYTAJ: Nowi księża z diecezji tarnowskiej mają pierwsze parafie. Sprawdź, gdzie ich wysłał biskup Andrzej Jeż [ZDJĘCIA]

ZOBACZ: Napad na taksówkarza w Grybowie. 20-latek zaatakował ofiarę nożem

Miał 4 promile alkoholu i jechał całą szerokością jezdni