Handlował narkotykami pod klubem w Nowym Sączu. Takich klientów się nie spodziewał

2021-10-20 7:52
Nowy Sącz. Handlował narkotykami pod klubem. Takich klientów się nie spodziewał
Autor: KMP Nowy Sącz Badania potwierdziło, że posiadana przez 32-latka substancja odurzająca do klefedron.

Wyjątkowego pecha miał 32-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego, który pod jednym z klubów w Nowym Sączu oferował "coś na rozluźnienie". Zatrzymany przez niego samochód okazał się nieoznakowanym radiowozem, a podróżujący nim funkcjonariusze natychmiast zainteresowali się handlarzem. Przy mężczyźnie znaleziono woreczek z białym proszkiem.

32-latek chciał sprzedać klefedron. Trafił na policjantów

Zamiast na imprezę w klubie, 32-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna sam napytał sobie biedy. Po północy w niedzielę (17 października) policjanci poruszający się nieoznakowanym radiowozem zostali przez niego zatrzymali obok jednego z lokali rozrywkowych w Nowym Sączu. 32-latek gestem ręki dał im znać, by zaparkowali pojazd, a następnie zaproponował "coś na rozluźnienie". Wówczas policjanci, którzy jeszcze nie ujawnili swojej tożsamości zaczęli wypytywać przypadkowo spotkanego mężczyznę, czy ma przy sobie narkotyki. Ten pochwalił się woreczkiem, w którym znajdował się biały proszek. Policjanci natychmiast wyciągnęli legitymacje służbowe i zatrzymali 32-latka.

PRZECZYTAJ: Tarnów. Chciała wnieść narkotyki do więzienia. Wymyśliła niecodzienny sposób [ZDJĘCIA]

Mężczyzna trafił na sądecką komendę. Tam po przebadaniu narkotesterem okazało się, że substancją, którą przechowywał w foliowym woreczku był 4-CMC, czyli klefedron. 32-latek usłyszał od policjantów zarzut posiadania substancji psychotropowej, za co grozi mu kara do 3 lat więzienia.

ZOBACZ: Zabójca siedmioletniego chłopca wywieziony z Tarnowa. To tam trafił Dymitr T.

Sonda
Czy kary za handel narkotykami powinny być wyższe?
Zignorował czerwone światło i doszło do tragedii! Było tylko słychać huk