Nowy Sącz. Nerwowe zachowanie przyciągnęło wzrok policjantów. W aucie znaleźli psychotropy

2022-01-28 22:23
Nowy Sącz. Nerwowe zachowanie przyciągnęło wzrok policjantów. W aucie znaleźli psychotropy
Autor: KMP Nowy Sącz W samochodzie 55-letniego mieszkańca Nowego Sącza policjanci znaleźli ponad 100 gramów substancji psychotropowej MDPV.

Nerwowe zachowanie dwóch mężczyzn zwróciło na nich uwagę policyjnych wywiadowców. Funkcjonariusze z nowosądeckiej komendy, w trakcie patrolu na terenie miasta zauważyli zaparkowany samochód z podejrzanie reagującymi mężczyznami. Przeczucie nie zawiodło policjantów. Wewnątrz pojazdu znaleźli oni ponad 100 gramów substancji psychotropowej MDPV.

Nowy Sącz. Nerwowe zachowanie przyciągnęło wzrok policjantów. W aucie znaleźli psychotropy

To się nazywa niezawodny policyjny nos! Wywiadowcy z komendy w Nowym Sączu zatrzymali 55-letniego mieszkańca miasta i zabezpieczyli ponad 100 gramów substancji psychotropowej MDPV, którą znaleźli w samochodzie mężczyzny. W trakcie patrolu funkcjonariusze zwrócili uwagę na zaparkowany pojazd z dwoma nerwowo zachowującymi się osobami w środki. Podejrzewając, że mają one coś na sumieniu, policjanci postanowili zweryfikować swoje przeczucia. Te okazały się całkowicie uzasadnione. Podczas przeszukania auta funkcjonariusze znaleźli sześć woreczków strunowych z zawartością białych kryształków oraz trzy woreczki strunowe z białym proszkiem. 

PRZECZYTAJ: Prowadzili seksbiznes, a na prostytutkach zarabiali podwójnie! Stręczyciele staną przed sądem [WIDEO, ZDJĘCIA]

Narkotester potwierdził, że znaleziona substancja to MDPV, czyli 3,4-Metylenodioksypirowaleron. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego 55-letniemu sądeczaninowi przedstawiono zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków, za co grozi mu kara do 10 lat więzienia.

ZOBACZ: Trzymał zwłoki matki na ganku, żeby pobierać jej emeryturę? Makabra pod Tarnowem

Sonda
Czy kary za handel narkotykami powinny być wyższe?
Prowadzili seksbiznes, a na prostytutkach zarabiali podwójnie!