Nowy Sącz. WYPADEK na ul. Nawojowskiej. Samochód wpadł na cudzą posesję [ZDJĘCIA]

Nowy Sącz. WYPADEK na ul. Nawojowskiej. Samochód wpadł na cudzą posesję
Autor: PSP Nowy Sącz Jedna z poszkodowanych osób trafiła do szpitala.

Kolejny wypadek na ulicy Nawojowskiej w Nowym Sączu. Wczoraj (25 lutego) zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Pojazdami poruszali się wyłącznie kierowcy, jeden z nich został zabrany do szpitala. Volkswagen biorący udział w zdarzeniu wypadł z jezdni i zakończył jazdę na posesji sąsiadującej z drogą. Maszyna uszkodziła ogrodzenie nieruchomości oraz uderzyła w posadowiony na niej słup energetyczny.

Samochód wpadł na cudzą posesję

W czwartek, 25 lutego około godz. 13.00 na ulicy Nawojowskiej w Nowym Sączu zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen python oraz peugeot 607. Pojazdami poruszali się wyłącznie ich kierowcy. Obaj byli w stanie o własnych siłach opuścić uszkodzone maszyny, jednak jeden z poszkodowanych ucierpiał na tyle mocno, że karetka pogotowia ratunkowego zabrała go do szpitala. Nie obeszło się też bez strat materialnych. Zniszczone są nie tylko samochody uczestniczące w wypadku, ale też obiekty, które znalazły się na ich drodze.

PRZECZYTAJ: W Kątach ZNIKNĘŁA figura św. Floriana. W sąsiedniej gminie był identyczny przypadek

Po zderzeniu volkswagen wypadł z jezdni i "zaparkował" na posesji sąsiadującej z drogą, przy okazji uszkadzając ogrodzenie, pokrywę studni oraz słup energetyczny. Z kolei peugeot wpadł na bramę wjazdową prowadzącej do jednej z firm i uszkodził elewację budynku. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach, użyciu nożyc hydraulicznych do otworzenia bagażnika w celu zakręcenia butli LPG oraz wykonaniu sorpcji płynów eksploatacyjnych.

ZOBACZ: Nie miał tego na własny użytek. Gorliczanin zatrzymany z POTĘŻNĄ ilością narkotyków

Morderstwo w Woli Kosnowej