Nie miał tego na własny użytek. Gorliczanin zatrzymany z POTĘŻNĄ ilością narkotyków

Nie miał tego na własny użytek. Gorliczanin zatrzymany z POTĘŻNĄ ilością narkotyków
Autor: cheifyc/cc0/pixabay W mieszkaniu 34-latka funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 300 gramów amfetaminy i 66 gramów marihuany.

Policjanci zatrzymali 34-letniego gorliczanina, a w jego mieszkaniu zabezpieczyli potężną ilość narkotyków. Łącznie mężczyzna przechowywał ponad 370 gramów amfetaminy oraz marihuany. Mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 34-latek został objęty policyjnym dozorem oraz zakazem opuszczania kraju.

Potężna ilość narkotyków w mieszkaniu 34-latka

Kryminalni z Gorlic po uzyskaniu informacji, że 34-letni mieszkaniec miasta może posiadać znaczną ilość środków odurzających złożyli wizytę w mieszkaniu mężczyzny. Trop okazał się słuszny, ponieważ na miejscu rzeczywiście funkcjonariusze znaleźli narkotyki i to w ilości świadczącej o tym, że 34-latek posiadał je nie tylko na własny użytek. Łącznie policjanci zabezpieczyli 307 gramów amfetaminy oraz 66 gramów marihuany. Właściwości odurzające znalezionych substancji potwierdziło badanie wykonane specjalistycznym testerem. 

PRZECZYTAJ: DRAMAT w Woli Lubeckiej. Syn znalazł zwłoki swojej matki. Jak zginęła?

34-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Jest to czyn zagrożony karą do dziesięciu lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem oraz zakazem opuszczania kraju. 

ZOBACZ: Zabójstwo w Woli Kosnowej: Tak Stanisław C. UŚMIERCIŁ Hannę [REKONSTRUKCJA ZDARZEŃ, WIDEO]

24-latka okradła dziecko! Wszystko nagrała ukryta kamera