DRAMAT w Woli Lubeckiej. Syn znalazł zwłoki matki. Są DWA SCENARIUSZE

DRAMAT w Woli Lubeckiej. Syn znalazł zwłoki swojej matki. Jak zginęła?
Autor: OSP Lubcza Policja bada okoliczności śmierci 72-letniej kobiety.

Do dramatycznego zdarzenia doszło w nocy 25 lutego w Woli Lubeckiej. W domu zamieszkiwanym przez 72-letnią kobietę doszło wybuchł pożar. Płomienie próbował ugasić syn staruszki i wtedy zobaczył, że jego matka nie daje oznak życia. Na miejsce wezwano służby ratownicze, jednak medycy mogli tylko stwierdzić zgon seniorki. Trwa wyjaśnienie okoliczności jej śmierci. Policja rozważa dwa scenariusze.

Dramat w Woli Lubeckiej

Do zdarzenia doszło w czwartek, 25 lutego około godz. 1.00 w nocy. Jak opisuje Gazeta Krakowska, w domu zamieszkiwanym przez 72-letnią kobietę doszło do pożaru. Ogniem zajęła się wersalka, którą próbował ugasić syn kobiety, kiedy tylko poczuł zapach dymu. Po wejściu do pokoju zauważył swoją matkę. Nie dawała ona oznak życia. Na miejsce wezwano służby ratownicze, lecz na pomoc seniorce było już za późno. Lekarz stwierdził jej zgon. Trwa wyjaśnienie okoliczności dramatu w Woli Lubeckiej.

PRZECZYTAJ: Zabójstwo w Woli Kosnowej: Tak Stanisław C. UŚMIERCIŁ Hannę [REKONSTRUKCJA ZDARZEŃ, WIDEO]

Ciało kobiety zostało zabezpieczone i będzie poddane sekcji zwłok. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Śledczy sprawdzają natomiast, czy do zgonu 72-latki doszło w wyniku zaczadzenia dymem, czy też kobieta zmarła wcześniej, a ogień pojawił się już po jej śmierci.

ZOBACZ: Morderstwo w Woli Kosnowej: Stanisław C. ZASTRZELIŁ żonę z dubeltówki [NOWE FAKTY, ZDJĘCIA]

Morderstwo w Woli Kosnowej