Ohydny bezwstydnik grasował w Tarnowie. Robił to przed nastoletnimi dziewczynkami

i

Autor: ninocare/cc0/pixabay Policja zatrzymała 43-letniego mężczyznę, który obnażał się przed nastoletnimi dziewczynkami i kobietami.

Ekshibicjonista zatrzymany przez policję

Ohydny bezwstydnik grasował w Tarnowie. Robił to przed nastoletnimi dziewczynkami

2022-08-08 9:46

Policja zatrzymała poszukiwanego od kilku miesięcy bezwstydnika, który w Tarnowie obnażał się przed przypadkowo spotkanymi nastolatkami i kobietami. 43-letni mężczyzna grasował w Mościcach. Udało się go namierzyć dzięki nagraniom z miejskiego monitoringu oraz kamer należących do prywatnych firm. Ekshibicjoniście grozi kara 2 lat pozbawienia wolności.

Tarnowska policja zatrzymała ekshibicjonistę. Obnażał się przed nastolatkami i kobietami

Od kilku miesięcy 43-letni tarnowianin nękał swoim bezwstydnym zachowaniem przypadkowo napotkane nastolatki i kobiety. Grasujący w dzielnicy Mościce mężczyzna obnażał się w miejscach publicznych przed pokrzywdzonymi. Dzięki analizie nagrań z kamer miejskiego monitoringu i prywatnych firm, ekshibicjonista został zatrzymany przez policję. 43-latek usłyszał zarzuty publicznego obnażania się oraz naruszenia nietykalności cielesnej młodej kobiety. Grozi mu kara dwóch lat pozbawienie wolności.

Mężczyzna nie został aresztowany, ale prokurator zastosował wobec niego wolnościowe środki zapobiegawcze. Lubieżnik został objęty dozorem policyjnym oraz zakazem zbliżania się do pokrzywdzonych.

PRZECZYTAJ: Młody kierowca wyprzedzał na pasach i ścieżce rowerowej! Czeka go ponowny kurs na prawo jazdy

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Chciał się zemścić. Wjechał w grupę dzieci! Wszystko się nagrało