Po zderzeniu z fordem, yamaha wylądowała na pasie zieleni. Motocyklista w szpitalu

i

Autor: PSP Nowy Sącz Osobówką podróżowało pięć osób, nic im się nie stało. Obrażenia motocyklisty wymagały hospitalizacji.

Po zderzeniu z fordem, yamaha wylądowała na pasie zieleni. Motocyklista w szpitalu [ZDJĘCIA]

2022-04-22 12:55

Wiosna to tradycyjnie czas, w którym rośnie liczba wypadków drogowych z udziałem motocyklistów. W Nowym Sączu kierowca jednośladu zderzył się z osobówką, a odniesione przez niego obrażenia wymagały transportu do szpitala. Pasażerowie samochodu nie ucierpieli w zdarzeniu. Trwa ustalanie okoliczności niebezpiecznego incydentu.

Po zderzeniu z fordem, yamaha wylądowała na pasie zieleni. Motocyklista w szpitalu 

W środę (20 kwietnia) około godz. 13.40 na Al. Piłsudskiego w Nowym Sączu kierowca motocykla yamaha zderzył się z fordem mondeo. W kraksie brało udział łącznie sześć osób. Jak zwykle w takich sytuacjach bywa, wypadek miał dużo gorsze skutki dla motocyklisty. Pierwszej pomocy udzieliła mu załoga karetki pogotowia ratunkowego, jednak ostatecznie konieczny okazał się transport poszkodowanego do szpitala. Z kolei żaden z pięciu pasażerów osobówki nie skarżył się na dolegliwości zdrowotne. 

Na miejscu pracowali policjanci, którzy ustalają przebieg zdarzenia oraz strażacy prowadzący działania zabezpieczające okolicę, w której doszło do incydentu. Konieczne było między innymi usunięcie motocykla z pasa zieleni, gdzie maszyna wylądowała po kolizji z samochodem. 

Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

PRZECZYTAJ: Nie żyje ks. Kazimierz Pres. Był pierwszym misjonarzem z diecezji tarnowskiej w Argentynie

ZOBACZ: Edyta rzuciła się z synkiem do studni. Sąsiedzi w szoku: "Zawsze się uśmiechała, machała z samochodu" [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy zachowanie motocyklistów na polskich drogach to problem?
Małopolska. Wyprzedzał na podwójnej ciągłej i przejściu dla pieszych. Za rogiem stała policja