POTWORNY WYPADEK w Bruśniku. Nie żyje 39-letni Ukrainiec wciągnięty przez maszynę do otworu [ZDJĘCIA]

POTWORNY WYPADEK w Bruśniku. Nie żyje 39-letni Ukrainiec wciągnięty przez maszynę do wierconego otworu
Autor: KMP Tarnów Przyczynę wypadku ustala grupa dochodzeniowo-śledcza tarnowskiej policji pod nadzorem prokuratury.

W miejscowości Bruśnik pod Tuchowem doszło w poniedziałek, 12 kwietnia do potwornego wypadku. Podczas wykonywania prac budowlanych 39-letni Ukrainiec został wciągnięty przez maszynę do wierconego otworu. Niestety poniesione przez niego obrażenia okazały się śmiertelne. Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności tego zdarzenia. Niedługo później w Niedomicach (gm. Żabno) doszło do kolejnego wypadku. 24-letni mężczyzna spadł tam z dużej wysokości na betonowe podłoże i trafił do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Potworny wypadek w Bruśniku. Nie żyje 39-letni Ukrainiec

To był tragiczny dzień w powiecie tarnowskim. W poniedziałek, 12 kwietnia doszło do dwóch, bardzo groźnych wypadków podczas wykonywania prac budowlanych, z czego jeden okazał się niestety śmiertelny. W miejscowości Bruśnik pod Tuchowem zginął 39-letni Ukrainiec, którego maszyna wciągnęła do wierconego otworu. Z ustaleń policji wynika, że pracownicy asystowali przy wykonywaniu odwiertu przy użyciu koparki, a ich zadaniem było oczyszczanie świdra. W pewnym momencie operator koparki zorientował się, że osoba asystująca została wciągnięta do wierconego otworu. Na miejsce wezwano ratowników medycznych, jednak mimo ich wysiłków nie udało się uratować życia 39-letniego mężczyzny. Policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratury prowadzi czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności tragedii. O zdarzeniu została również poinformowana Państwowa Inspekcja Pracy. Ciało 39-letniego Ukraińca zostanie poddane badaniu sekcyjnemu. Śledczy dokonają również szczegółowych oględzin maszyny używanej do wiercenia otworu.

PRZECZYTAJ: Koszmar zwierząt koło Limanowej. 33 schorowane psy w jednym pomieszczeniu! Zdjęcia mrożą krew w żyłach

Tego samego dnia w Niedomicach (gm. Żabno) doszło do kolejnego wypadku przy pracach budowlanych. Tym razem poszkodowanym był 24-letni mężczyzna, który z dużej wysokości spadł z drabiny na betonowe podłoże i trafił do szpitala. Na szczęście w tym przypadku skończyło się na złamanej kości ręki oraz urazie głowy. Życiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo. 

ZOBACZ: Maszkowice. MAKABRYCZNE skutki wypalania traw. Zwierzak zginął w strasznych męczarniach [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

Sąsiadka terroryzuje osiedle