Borowa : 88-latka spłonęła wraz z dwojgiem dzieci! Najstarszy syn wyskoczył przez okno [NOWE FAKTY]

2020-10-01 22:15 Anita Leszaj
Michalina T. ( †88 l.) zginęła w pożarze
Autor: SuPER EXPRESS

To była tragiczna noc w małej i spokojnej miejscowości Borowa, koło Zakliczyna! Nad ranem, w małym drewnianym domku, wybuchł pożar. Michalina T. ( †88 l.) nie miała szans wydostać się ze śmiercionośnej pułapki. Od roku nie wstawała z łóżka. Wraz z nią zginęła niepełnosprawna córka Zofia († 66 l.) oraz najmłodszy syn Józef ( 68 l.). Z płomieni uratował się jedynie najstarszy Stanisław ( 70 l.).

Michalina T. wraz z dziećmi wiedli życie odludków. Synowie pracowali na roli. Jednak we wsi mieli opinię samotników i nieporadnych życiowo. Unikali sąsiadów, nie chcieli pomocy z opieki społecznej. 

Nad ranem, ok 3.00, sąsiadów obudził huk. 

– Najpierw była głucha cisza a potem hałas. Gdy wyjrzałam przez okno, zobaczyłam, że u sąsiadów się pali. Dom stał w ogniu – mówi nam najbliższa sąsiadka, pani Stefania. Po krótkiej chwili na miejscu pojawiły się wezwane służby ratunkowe. Po ugaszeniu płomieni strażacy odnaleźli w środku trzy zwęglone ciała. 

Jedynie 70-telni Stanisław zdołał wydostać się z płonącego domu. Wybił szybę w oknie i wyskoczył na zewnątrz w samej bieliźnie. 

Zofia T. ( † 66 l.) spłonęła wraz z matką i bratem
Autor: Super EXPRESS

W piątek, przez cały dzień, na miejscu tragedii pracowali strażacy, policjanci oraz technicy kryminalistyki. Dopiero po południu, po ciała zmarłych przyjechały dwa karawany. Jedyny ocalały, Stanisław T. ( 70 l.) wciąż nie dowierza, że stracił bliskich i dorobek całego życia. 

Drewniany dom spłonął doszczętnie
Autor: KMP w Tarnowie
Tak się bawi Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.