Pożar w Dąbrowie Tarnowskiej. Wewnątrz pustostanu znaleźli zwęglone zwłoki mężczyzny

2021-04-12 7:35
Pożar w Dąbrowie Tarnowskiej. Wewnątrz pustostanu znaleźli zwęglone zwłoki mężczyzny
Autor: PSP Dąbrowa Tarnowska Obecnie trwa wyjaśnianie, w jaki sposób doszło do zaprószenia ognia w pustostanie.

Sobotni (10 kwietnia) pożar pustostanu zlokalizowanego przy ulicy Garbarskiej w Dąbrowie Tarnowskiej niestety zakończył się śmiercią jednej osoby. Po ugaszeniu płomieni, strażacy znaleźli wewnątrz obiektu zwęglone zwłoki mężczyzny. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Obecnie jest ustalana tożsamość ofiary pożaru oraz przyczyny zaprószenia ognia.

Dąbrowa Tarnowska. Pożar pustostanu, znaleźli zwęglone zwłoki mężczyzny

Jak informują strażacy z PSP Dąbrowa Tarnowska, w sobotę (10 kwietnia) w godzinach porannych otrzymali oni zgłoszenie dotyczące pożaru pustostanu znajdującego się przy ulicy Garbarskiej w Dąbrowie Tarnowskiej. Niestety, choć z pozoru budynek był niezamieszkany, w czasie pożaru znajdował się tam mężczyzna, którego zwęglone zwłoki strażacy znaleźli po ugaszeniu płomieni i wejściu do budynku. Trwa dochodzenie, mające na celu wyjaśnienie przyczyny i przebiegu tragicznego zdarzenia. Obecnie ustalana jest tożsamość ofiary pożaru, a także prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia powodu zaprószenia ognia. Śledczy sprawdzą również, czy wybuch płomieni był wynikiem nieszczęśliwego wypadku, czy też do tragedii przyczyniły się osoby trzecie. W sobotnich działaniach udział brały zastępy: GBARt 2,5/25 i GCBA 9.5/65 z JRG Dąbrowa Tarnowska, zastęp GBA z OSP Nieczajna Górna oraz dwa patrole policji.

PRZECZYTAJ: Tragedia w Gromniku: Robert przejechał synka wozidłem budowlanym. To najgorsze, co może spotkać rodzica [NOWE FAKTY]

Dąbrówka. Tu zginęła piękna Paulina