Rodzinny dramat zakończony katastrofą. 60-letni wujek zrobił to krewnej z trójką dzieci!

i

Autor: Małopolska Policja 60-latek najpierw groził siostrzenicy podpaleniem, a później zrealizował swoje groźby.

Po pijaku spowodował pożar domu

Rodzinny dramat zakończony katastrofą. 60-letni wujek zrobił to krewnej z trójką dzieci!

2022-09-21 8:51

Rodzinny konflikt pomiędzy 60-letnim mężczyzną, a mieszkającą z nim w jednym domu siostrzenicą i trójką jej dzieci, doprowadził do katastrofy. Wujek najpierw groził krewnej podpaleniem, a następnie, będąc pod wpływem alkoholu te groźby zrealizował. Spowodowany przez niego pożar rozprzestrzenił się na budynek mieszkalny. Straty są gigantyczne!

Rodzinny dramat zakończony katastrofą. 60-latek doprowadził do pożaru domu, w którym mieszkał z siostrzenicą i jej dziećmi

Najpierw groźby kierowane do krewnej, a potem spowodowanie bardzo groźnego pożaru. 60-letni mieszkaniec gminy Jodłownik (powiat limanowski), pod wpływem alkoholu doprowadził do katastrofy. Mężczyzna dzielił dom z siostrzenicą oraz jej trójką dzieci. Niestety między domownikami doszło do rodzinnego konfliktu, aż w końcu 60-latek posunął się do oblania stodoły łatwopalną substancją i podpalenia budynku. Płomienie przeniosły się na dom, powodując zniszczenie poszycia dachowego. Dodatkowo w trakcie akcji gaśniczej uszkodzone zostało wyposażenie nieruchomości mieszkalnej. Z kolei stodoła spłonęła doszczętnie. 

60-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany przez policję i osadzony na tzw. "dołku" w limanowskiej komendzie.

Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem wideo.

PRZECZYTAJ: Nie żyje 56-latek przygnieciony przez ciągnik. Maszyna przewróciła się na stromym wzniesieniu

Ruszył proces pary, która znęcała się nad dziewczynką. Dziecko było bite i przypalane

Jaka kara grozi 60-letniemu podpalaczowi?

Straty wyrządzone przez nieodpowiedzialne zachowanie 60-latka są gigantyczne i wynoszą około 350 tysięcy złotych! Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu gróźb karalnych oraz uszkodzenia mienia znacznej wartości. Sąd Rejonowy w Limanowej zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności

Sonda
Czy byłeś kiedyś świadkiem pożaru?