Sądecki Urząd Pracy ma nową siedzibę. Gdzie bezrobotni będą szukać pracy? [WIDEO]

2020-06-01 16:33 AT
Urząd
Autor: Free-Photos/cc0/pixabay Sądecki Urząd Pracy ma nową siedzibę

Od poniedziałku, 1 czerwca Sądecki Urząd Pracy przyjmuje interesantów w nowej siedzibie, znajdującej się przy ulicy Zielonej 55. Oprócz SUP-u mieści się tam również miejski Wydział Architektury i Urbanistyki. – Jest to nowa jakość zarówno dla pracowników jak i mieszkańców Nowego Sącza, którzy będą tutaj załatwiać swoje sprawy - powiedział Ludomir Handzel, prezydent Nowego Sącza.

Sądecki Urząd Pracy ma nową siedzibę. Uroczyste przekazanie budynku odbyło się już w piątek, 29 maja, kiedy prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel otrzymał do niego symboliczny klucz, ale interesanci swoje sprawy mogą tam załatwiać od poniedziałku, 1 czerwca. Obiekt mieści się przy ulicy Zielonej 55 w Nowym Sączu.

– Jest to nowa jakość zarówno dla pracowników jak i mieszkańców Nowego Sącza, którzy będą tutaj załatwiać swoje sprawy. Dziękuję wszystkim, którzy byli zaangażowani w powstanie tego budynku - powiedział Ludomir Handzel.

Budynek przy ulicy Zielonej 55 o powierzchni 1308 metrów kwadratowych posiada 3 kondygnacje. Sądecki Urząd Pracy mieści się na parterze i pierwszym piętrze, a Wydział Architektury i Urbanistyki na drugim piętrze.

Obiekt jest klimatyzowany i dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami (podjazd, toaleta, winda). Przed budynkiem zlokalizowany został parking na 30 miejsc postojowych.

PRZECZYTAJ: Szukasz pracy? Wbrew pozorom łatwo ją znaleźć!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express. Kliknij TUTAJ!

Przez odrzucone zaloty zabija mi koty

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.