Smerekowiec. UWAŻAJCIE na dzieci! Ten mężczyzna może być pedofilem!

2020-10-20 12:40
Smerekowiec. UWAŻAJCIE na dzieci! Ten mężczyzna może być pedofilem!
Autor: Alexas_Fotos/cc0/pixabay Mężczyzna zaczepia dzieci i proponuje im laptopy. Jego intencje nie są znane.

Czy na terenie powiatu gorlickiego grasuje pedofil? Zaniepokojeni rodzice informują o dziwnie zachowującym się mężczyźnie, który zaczepia dzieci i proponuje im laptopy. Do takich sytuacji doszło w Smerekowcu oraz Gładyszowie, na szczęście dzieci nie dały się skusić na dziwną propozycję nieznajomego, którego intencje pozostają niejasne.

Portal gorlice24.pl opisał niepokojące doniesienia, które dobiegają z gminy Uście Gorlickie w powiecie gorlickim. W Smerekowcu i Gładyszowie nieznajomy mężczyzna w średnim wieku zaczepiał dzieci i proponował im laptopy. W Smerekowcu obiektem zainteresowania mężczyzny była dziewczynka, natomiast w Gładyszowie chłopiec. Na szczęście dzieci nie dały się skusić nieznajomemu i odeszły od niego. Sprawą zajmuje się policjach w Gorlicach. Mężczyzna prawdopodobnie porusza się srebrnym samochodem typu kombi na numerach rejestracyjnych zaczynających się od liter KTA (powiat tarnowski).

- Drodzy rodzice! Wczoraj tj. 16. 10. miała miejsce "dziwna sytuacja" a mianowicie ok. godz. 7.45 moją córkę czekającą na przystanku na przewoźnika zaczepił mężczyzna (w średnim wieku, jadący srebrnym samochodem) proponując, że da jej laptopa. Jak się okazało taka sama sytuacja miała miejsce wczoraj w Gładyszowie. Na szczęście moja córka jest bardzo rozsądna i niejednokrotnie uczulaliśmy ją na podobne sytuacje więc odmówiła i odeszła. Podobnie zrobił chłopiec z Gładyszowa. Nie wiemy kim był ten mężczyzna i jakie miał zamiary. Co by było gdyby któreś z dzieci skusiło się na owego laptopa? - przytacza relację matki zaczepionej dziewczynki portal gorlice24.pl.

Wieś pogrążona w smutku