Horror na cmentarzu. Stracili przytomność i wpadli do grobu!

i

Autor: Shutterstock Horror na cmentarzu. Stracili przytomność i wpadli do grobu!

Horror na cmentarzu

Stracili przytomność i wpadli do grobu! Kim są poszkodowani?

2022-09-07 12:06

W środę, 7 września na cmentarzu w Nowym Sączu doszło do scen, jak z horroru! Podczas przygotowywania miejsca do zaplanowanego pochówku, dwaj pracownicy zakładu pogrzebowego stracili przytomność i wpadli do grobu. Obaj trafili do szpitala. Ich dokładny stan zdrowia nie jest jeszcze znany. Sprawę wyjaśnia sądecka policja.

Horror na cmentarzu w Nowym Sączu. Dwaj mężczyźni wpadli do grobu

Szokujący wypadek w Nowym Sączu! Jak podaje Radio ESKA, w środę, 7 września około godz. 10.20 na cmentarzu przy ulicy Rejtana, dwaj mężczyźni wpadli do grobu. Kom. Justyna Basiaga, rzeczniczka prasowa sądeckiej policji przekazała nam, że obaj poszkodowani to pracownicy zakładu pogrzebowego. Przygotowywali oni grobowiec do zaplanowanego pochówku. W pewnym momencie mężczyźni stracili przytomność i wpadli do grobu. Poszkodowani trafili do szpitala. Z relacji świadków wynika, że mogli oni podtruć się gazami gnilnymi

PRZECZYTAJ: Jazda slalomem zakończyła się gwałtownym hamowaniem. Przerwał szaleńczy rajd pijanej kobiety

Na miejscu pojawili się policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności makabrycznego zdarzenia. Na ten moment śledczy nie ujawniają, z jakiego powodu pracownicy zakładu pogrzebowego stracili przytomność, co doprowadziło do groźnego wypadku.  

Adrian S. wspólnie z żoną zabili jej aktualnego partnera. Do zbrodni doszło przy ul. Chełmońskiego
Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?