SZOK! Kobieta twierdzi, że została uzdrowiona przez modlitwę! Co na to biskup?

i

Autor: Steve Buissinne/cc0/pixabay Podczas Forum Formacyjnego w Tarnowie miało dojść do przypadków uzdrowienia

SZOK! Kobieta twierdzi, że została uzdrowiona przez modlitwę! Co na to biskup?

2020-02-10 13:06

Czy to możliwe, że podczas niedawnego Forum Formacyjnego w Tarnowie doszło do cudu uzdrowienia? Kobieta wcześniej poruszająca się na wózku inwalidzkim, która była obecna na religijnym spotkaniu w Arenie "Jaskółka" twierdzi, że teraz chodzi o własnych siłach! Kuria apeluje o zgłaszanie podobnych przypadków i chce je zweryfikować.

Forum Formacyjne w Arenie "Jaskółka" odbyło się w dniach 1-2 lutego tego roku, pod patronatem biskupa tarnowskiego Andrzeja Jeża. Gościem specjalnym tego religijnego spotkania był świecki charyzmatyk pochodzący z Wielkiej Brytanii - Damian Stayne. Podczas Forum między się między innymi o uzdrowienie z chorób.

Gazeta Krakowska twierdzi, że jedną z osób uzdrowionych jest Elżbieta Włodek, która w wyniku choroby Parkinsona miała problemy z poruszaniem się o własnych siłach i jeździła na wózku inwalidzkim. Dodatkowo kobieta kilka miesięcy temu nieszczęśliwie upadła i doznała złamania kręgosłupa. 

Kobieta była obecna na Forum Formacyjnym i po modlitwie o uzdrowienie, kiedy Damian Stayne wezwał na scenę osoby, których dolegliwości zostały uleczone wstała z wózka inwalidzkiego, o własnych siłach wchodząc na podwyższenie. Świadkiem zdarzenia była między innymi córka pani Elżbiety. Uzdrowienia miały doświadczyć również inne osoby.

Kuria diecezjalna w Tarnowie zaapelowała, żeby zgłaszać podobne przypadki. Mają one zostać zweryfikowane przez lekarzy.