Szokujące zachowanie 20-latka. Mógł zginąć przez własną głupotę

2022-05-09 12:04
Szokujące zachowanie 20-latka. Mógł zginąć przez własną głupotę
Autor: Manfred Richter/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne / Młody mężczyzna został porażony prądem i z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.

Kompletnym brakiem wyobraźni wykazał się 20-letni mężczyzna, który w Stróżach (powiat nowosądecki) wspiął się na kolejowy słup energetyczny. Został on porażony przez prąd i doznał bardzo poważnych obrażeń. 20-latek był reanimowany, a następnie trafił do szpitala w Nowym Sączu.

Szokujące zachowanie 20-latka. Mógł zginąć przez własną głupotę

W nocy z piątku na sobotę (6/7 maja) w Stróżach (powiat nowosądecki) doszło do niezwykle niebezpiecznego zdarzenia. Jak podaje portal Sądeczanin.pl, 20-letni mężczyzna wspiął się na kolejowy słup energetyczny i został porażony przez prąd. Poszkodowany doznał ciężkich obrażeń. Najpierw był reanimowany przez osoby przebywające w pobliżu, a następnie trafił do szpitala w Nowym Sączu. Prawdopodobnie, gdyby nie szybko udzielona pomoc, 20-latek nie przeżyłby tego wypadku. Obecnie nie jest jeszcze znany powód tak nierozsądnego zachowania młodego mężczyzny, który postanowił wejść na słup energetyczny. 

PRZECZYTAJ: Tragedia pod Limanową! 19-letni motocyklista zginął po zderzeniu z osobówką

Służby apelują o bezwzględne stosowanie się do znaków i tablic ostrzegających przed zbliżaniem się do źródeł prądu. Porażenie może być śmiertelnie niebezpieczne. Podczas porażenia prądem może dojść do ciężkich poparzeń, skutkujących nawet martwicą tkanek, a także zatrzymania oddechu i krążenia krwi.

ZOBACZ: Zwłoki dwóch osób znalezione w jednym mieszkaniu. Makabryczne odkrycie w Tarnowie

Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?
Weterynarz zabił zdrowego psa bo się pomylił