Groźny wypadek

Tak wygląda osobówka po ścięciu słupa. Koszmarna kraksa

2023-07-27 16:48

W Nowym Sączu na ul. Krakowskiej doszło do bardzo groźnego wypadku. Kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z jezdni i uderzył w betonowy słup. Może mówić o ogromnym szczęściu, bo przeżył kraksę z betonowym słupem, który dodatkowo złamał się i spadł na auto. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala.

Nowy Sącz. Osobówka ścięła betonowy słup. Auto jest totalnie rozbite, kierujący trafił do szpitala 

Wcześnie rano w czwartek, 27 lipca na ul. Krakowskiej w Nowym Sączu doszło do bardzo groźnego wypadkuKierujący osobówką stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w betonowy słup. Siła kraksy była tak duża, że słup został ścięty i spadł na auto. Samochodem poruszała się wyłącznie osoba kierująca. Może ona mówić o ogromnym szczęściu. Z informacji służb wynika, że trafiła ona do szpitala, choć nietrudno sobie wyobrazić dużo gorszy scenariusz przy takim zdarzeniu.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz sprawdzeniu przyrządem pomiarowym zagrożenia od napięcia elektrycznego. Zagrożenia nie stwierdzono. Rozłączono instalacje elektryczną w uszkodzonym pojeździe, a także ściągnięto linie telekomunikacyjne z uszkodzonego słupa.

Kierowca-bohater! Rzucił się na pomoc pasażerce, jest nagranie
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?