Tour de Pologne 2021. Ważna ulica w Tarnowie zamknięta

2021-08-11 13:09
Tour de Pologne 2021. Ważna ulica w Tarnowie zamknięta
Autor: KMP Tarnów Ze względu na wyścig kolarski Tour de Pologne w czwartek (12 sierpnia) do godz. 15.00 zamknięta będzie ulica Kwiatkowskiego w Tarnowie.

Jutro (12 sierpnia) przez Tarnów przejeżdża wyścig kolarski Tour de Pologne 2021. Z tego powodu kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Do godz. 15.00 zamknięta będzie ulica Kwiatkowskiego na odcinku od ul. Czerwonych Klonów do ul. Chemicznej.

Jutro (12 sierpnia) tarnowianie będą mogli podziwiać kolarzy biorących udział w wyścigu Tour de Pologne 2021. Zawodnicy przejadą przez zachodnią część miasta, co niestety wiąże się z utrudnieniami. Od godz. 12.45 do godz. 15.00 zamknięta będzie ulica Kwiatkowskiego na odcinku od ul. Czerwonych Klonów do ul. Chemicznej. Osoby planujące jutro podróż przez Mościce powinny więc wybrać inną trasę. Start czwartego etapu Tour de Pologne 2021 został zaplanowany na godz. 14.40, a przejazd peletonu przez miasto potrwa około pięciu minut. Następnie kolarze skierują się w stronę Koszyc Wielkich. Trasa wyścigu przez Tarnów i powiat tarnowski: ul. Głogowa, ul. Jarzębinowa, ul. Topolowa, ul. Zbylitowska, ul. Czarna Droga, ul. Krakowska, ul. Koszycka i dalej przez miejscowości: Koszyce Wielkie, Koszyce Małe, Rzuchowa, Lubinka, Janowice, Zakliczyn, Borowa, Dzierżaniny.

PRZECZYTAJ: Grybów: Młody kierowca wypadł z jezdni. Dachował na poboczu

ZOBACZ: Koszyce Małe: Nie żyje 93-letni kierowca ciągnika. Pomylił biegi

Sonda
Czy wyścigi kolarskie powinny odbywać się w miastach?
Hamował, ale bez skutku. Rowerzysta rozjechany przez skodę