Zginął w płomieniach

Tragiczny pożar mieszkania. Jedna osoba nie zdążyła uciec

2023-12-06 20:33

W bloku przy ul. Lwowskiej w Nowym Sączu doszło do tragicznego pożaru. Płomienie zaczęły się rozprzestrzeniać w środku nocy. Wewnątrz mieszkania znajdowało się wówczas osiem osób. Siedem z nich zdążyło się ewakuować. W tym gronie była dwójka dzieci. Niestety jeden z mieszkańców nie zdołał uciec. Mężczyzna zginął w płomieniach.

Nowy Sącz. Mężczyzna zginął w pożarze mieszkania. Nie zdążył uciec przed płomieniami

W środę, 6 grudnia w bloku przy ul. Lwowskiej w Nowym Sączu wybuchł pożarPłomienie rozprzestrzeniły się w środku nocy, w mieszkaniu znajdującym się na parterze. Kiedy na miejsce dotarli strażacy mieszkanie było już w całości objęte ogniem. W momencie pojawienia się zagrożenia w lokalu przebywało osiem osób. Siedem z nich zdążyło się ewakuować w bezpieczne miejsce. W tym gronie była dwójka dzieci. Jeden z mieszkańców nie zdołał uciec przed płomieniami. Znaleźli go strażacy i wynieśli na zewnątrz. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować.

Klatka schodowa od pierwszego piętra w górę była mocno zadymiona. Z innych mieszkań ewakuowano 16 osób na czas prowadzonych działań ratowniczych. W trakcie działań jedna z osób zamieszkujących blok zaczęła skarżyć się na dolegliwości zdrowotne, pomocy udzieliła jej załoga karetki pogotowia. Przyczyna pożaru pozostaje nieustalona. Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

Pobili ochroniarza, bo zwrócił im uwagę. Policja pokazała drastyczne wideo
Sonda
Wiesz co robić w przypadku pożaru?