Dramat na Sądecczyźnie

Tragiczny pożar w Piwnicznej. Znaleźli zwęglone zwłoki 42-latka

2022-08-01 9:22

Nie żyje 42-letni mężczyzna, który zamieszkiwał murowany budynek przy ulicy Śmigowskie w Piwnicznej-Zdroju, gdzie nad ranem w niedzielę, 31 lipca doszło do pożaru. Częściowo zwęglone zwłoki denata strażacy znaleźli w jednym z pomieszczeń płonącego budynku. Drugą z lokatorek domu była kobieta. Ona zdołała samodzielnie uciec przez rozprzestrzeniającym się pożarem.

Tragedia w Piwnicznej-Zdroju. W pożarze zginął 42-letni mężczyzna

Nad ranem w niedzielę, 31 lipca w Piwnicznej-Zdroju (powiat nowosądecki) doszło do tragicznego w skutkach pożaru. Około godz. 3.20 strażacy zostali wezwani go gaszenia płonącego, murowanego budynku mieszkalnego przy ulicy Śmigowskie. Po przyjeździe na miejsce druhowie zastali kobietę, która samodzielnie zdołała uciec przed płomieniami. Wewnątrz pozostał jednak 42-letni mężczyzna. Strażacy ustalili, w którym pomieszczeniu przebywa lokator, niestety gdy do niego dotarli, mężczyzna już nie żył. Zwłoki były częściowo zwęglone, a zgon 42-latka potwierdzili ratownicy medyczni.

Działania służb związane z dogaszaniem i sprawdzaniem budynku trwały przez około 2,5 godziny. Przyczyna wybuchu pożaru nie została jeszcze ustalona. Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia.

PRZECZYTAJ: Winda w ośrodku nie działa. Uczy się tam 400 niepełnosprawnych dzieci

Sonda
Czy wiesz, jak należy postępować w czasie pożaru?
Na grobie Rafała L., który zginął zanim ochrzcił swoje dziecko, najbliżsi zostawili wiersz łamiący serce