Szukają świadków

Uczestnik wypadku w Będzieszynie uciekł z miejsca zdarzenia! Ważny komunikat policji

2023-09-15 13:42

Jeden z uczestników wypadku, do którego doszło w piątek (15 września) na DK 75 w miejscowości Będzieszyna, uciekł z miejsca zdarzenia. Poruszał się on samochodem marki Dacia. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny. Został on ranny i może potrzebować pomocy medycznej. Jego zachowanie prawdopodobnie jest spowodowane doznanym szokiem.

Będzieszyna. Kraksa samochodów na DK 75. Jeden z poszkodowanych uciekł

Rano w piątek, 15 września na DK 75 w miejscowości Będzieszyna (powiat brzeski) zderzyły się dwa samochody osobowe. Aż jedenaście osób zostało rannych, a w gronie poszkodowanych znajduje się dwójka dzieci. Policja poinformowała, że z miejsca zdarzenia uciekł jeden z uczestników kraksy. Również on został ranny i może potrzebować pomocy medycznej. Jego zachowanie prawdopodobnie jest spowodowane doznanym szokiem. Osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości i miejsca pobytu rannego mężczyzny, są proszone o kontakt z nr 112 lub Komendą Powiatową Policji w Brzesku nr tel. tel. 47 83 21 222.

Utrudnienia na DK 75 po wypadku. Wyznaczono objazdy

DK 75 w Będzieszynie jest zablokowana. Z informacji GDDKiA wynika, że utrudnienia potrwają do godz. 14.00. Wyznaczono objazd przez Jurków, Zakliczyn, Gródek nad Dunajcem oraz Wielogłowy. Dla samochodów osobowych możliwy jest krótszy objazd przez Tymową, Iwkową, Porąbkę Iwkowską, Kąty i Witowice Górne.

Zniszczenia na grobie syna Sylwii Peretti. Tak wygląda miejsce pochówku Patryka
Sonda
Czujesz się bezpieczny na polskich drogach?