Śmigłowiec LPR

i

Autor: archiwum

Wypadek

Potworna kraksa na DK 75. Rannych jest 11 osób! Wezwano dwa śmigłowce LPR

2023-09-15 12:25

W piątek, 15 września na DK 75 w miejscowości Będzieszyna (powiat brzeski) czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe, którymi poruszało się 11 osób. Ze wstępnych ustaleń służb wynika, że wszyscy uczestnicy wypadku zostali poszkodowani. Trzy osoby doznały ciężkich obrażeń. Na miejsce wysłano dwa śmigłowce LPR. Droga jest zablokowana.

Aktualizacja, godz. 12.25

Ostatecznie służby ustaliły, że w wypadku zostało poszkodowanych 11 osób, w tym dwójka dzieci. Jedno z nich ma 3 lata, natomiast drugie jest w wieku nastoletnim

Godz. 11.20 Będzieszyna. Kraksa dwóch osobówek na DK 75. Trzy osoby w stanie ciężkim

Groźny wypadek na DK 75! W piątek, 15 września w miejscowości Będzieszyna czołowo zderzyły się dwa samochody, którymi łącznie podróżowało aż 12 osób. Ze wstępnych informacji służb wynika, że ucierpieli wszyscy uczestnicy kraksy. RDN Małopolska podaje, że trzy osoby są w stanie ciężkim. Na miejsce wysłano dwa śmigłowce ratownicze LPR. Trwa akcja ratownicza, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Utrudnienia na DK 75. Droga jest zablokowana. Wyznaczono objazdy

Na miejscu trwają działania służb. DK 75 w Będzieszynie jest zablokowana. Z informacji GDDKiA wynika, że utrudnienia potrwają do godz. 14.00. Wyznaczono objazd przez Jurków, Zakliczyn, Gródek nad Dunajcem oraz Wielogłowy. Dla samochodów osobowych możliwy jest krótszy objazd przez Tymową, Iwkową, Porąbkę Iwkowską, Kąty i Witowice Górne.

Zniszczenia na grobie syna Sylwii Peretti. Tak wygląda miejsce pochówku Patryka
Sonda
Czujesz się bezpieczny na polskich drogach?