Policja szuka pirata drogowego

W centrum Tarnowa złamał seniorowi kręgosłup i uciekł. Świadkowie zdradzili, co wiedzą o wypadku

2023-02-07 9:31

Trwają poszukiwania pirata drogowego, który w centrum Tarnowa potrącił 70-letniego pieszego i uciekł z miejsca zdarzenia bez udzielenia pomocy poszkodowanemu. Senior trafił do szpitala, gdzie okazało się, że ma złamany kręgosłup. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Świadkowie wypadku zdradzili policji, że sprawca prawdopodobnie poruszał się niewielkim samochodem osobowym.

Tarnów. Potrącił pieszego i uciekł z miejsca wypadku. Senior ma złamany kręgosłup

W niedzielę, 5 lutego po godz. 4.00 nad ranem, na ul. Kołłątaja w Tarnowie kierowca samochodu osobowego potrącił pieszego i uciekł z miejsca wypadku bez udzielenia pomocy poszkodowanemu. Ranny 70-latek został przetransportowany do szpitala. Tam stwierdzono u niego złamanie kręgosłupa. Na szczęście życiu seniora nie zagraża niebezpieczeństwo. Mundurowi zabezpieczyli zapisy kamer monitoringu miasta i rejestratorów należących do prywatnych przedsiębiorców. Świadkowie zdarzenia określają pirata drogowego, jako kierowcę małego osobowego samochodu najprawdopodobniej skody, model fabia lub scala. Zebrany materiał dowodowy posłuży do określenia winy uczestników feralnego incydentu.

Tarnowscy policjanci zwracają się z apelem do osób, które mają informacje w tej sprawie o kontakt telefoniczny z prowadzącym to postępowanie tel. 47 831 13 80 codziennie w godzinach od 7.00 do 15.00 lub dyżurnym KMP w Tarnowie 47 831 29 00 przez całą dobę lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected].

Pękła tama izolacyjna w kopalni Chwałowice. Młody górnik zginął na miejscu
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki