Więcej ozdrowieńców, niż nowych przypadków koronawirusa! Osoba z Tarnowa już nie ma objawów!

2020-04-29 10:55 AT
koronawirus
Autor: https://pixabay.com/pl/

Małopolski Urząd Wojewódzki przedstawił najnowszy raport dotyczący epidemii koronawirusa. Aż trzynaście osób zostało zaliczonych do grupy ozdrowieńców. W tym gronie jest jeden mieszkaniec Tarnowa i dwoje mieszkańców powiatu bocheńskiego. SARS-CoV-2 wykryto u kolejnych jedenastu Małopolan. Niestety aż cztery przypadki dotyczą powiatu nowosądeckiego.

Nowa grupa ozdrowieńców składa się 10 kobiet i 3 mężczyzn w wieku od 17 do 74 lat, z Krakowa (7 osób), Tarnowa (1 osoba), powiatu bocheńskiego (2 osoby), krakowskiego (3 osoby), którzy w większości przebywali w izolacji.

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie SARS-CoV-2 u kolejnych osób. W tej grupie jest 5 kobiet i 6 mężczyzn, w wieku od 5 do 73 lat, z Krakowa (1 osoba), Nowego Sącza (1 osoba), powiatu myślenickiego (2 osoby), nowosądeckiego (4 osoby), krakowskiego (2 osoby) oraz suskiego (1 osoba).


Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 863 osób, na COVID-19 zmarło 30 spośród nich, w tym 84-letnia kobieta z powiatu wielickiego, której zgon potwierdzono dzisiaj (29 kwietnia).

Nikotyna pomaga w walce z koronawirusem. Ustalenia naukowców szokują

Nietrzeźwy kierujący potrącił pieszą na przejściu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: