Wypadek śmiertelny w Radłowie. 37-letni motocyklista wpadł do rowu

i

Autor: Państwowa Straż Pożarna w Tarnowie 37-letni motocyklista był reanimowany przez prawie godzinę. Ratownikom nie udało się uratować jego życia.

Wypadek śmiertelny w Radłowie. 37-letni motocyklista wpadł do rowu [ZDJĘCIA]

2022-05-04 7:47

We wtorek (3 maja) na drodze wojewódzkiej nr 975 w Radłowie (powiat tarnowski) doszło do śmiertelnego wypadku drogowego, w którym zginął 37-letni motocyklista. Mężczyzna stracił panowanie nad prowadzoną przez siebie maszyną i wjechał do przydrożnego rowu. Był reanimowany przez niemal godzinę, jednak ratownikom nie udało się uratować jego życia.

Wypadek śmiertelny w Radłowie. 37-letni motocyklista wpadł do rowu

Koszmarna tragedia w Małopolsce! Jak podaje Radio ESKA, wczoraj (3 maja) zginął pochodzący z Bobowej pod Gorlicami 37-letni motocyklista. Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 975 w Radłowie (powiat tarnowski). Kierujący jednośladem mężczyzna stracił panowanie nad swoją maszyną i wjechał do przydrożnego rowu. Przez prawie godzinę ratownicy reanimowali 37-latka, niestety mimo ich wysiłków nie udało się przywrócić funkcji życiowych poszkodowanego.

Na miejscu tragedii pracowali policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Wiadomo, że brał w nim udział wyłącznie motocyklista. Poniżej zdjęcia z miejsca wypadku.

PRZECZYTAJ: Nie żyje 18-letni motocyklista. Runął na jezdnię. Pijany kierowca BMW nie zdążył wyhamować

ZOBACZ: Na Tarnów wylał się hejt z powodu... parasolek. Internautom nie spodobały się kolory [WIDEO, ZDJĘCIA]

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Zabił swojego ojca i 44-latkę. Policjanci szturmowali jego dom