Wypadek w Nowy Sączu. Matka z dzieckiem jechała karetką do szpitala. Ambulans zderzył się z osobówką [ZDJĘCIA]

2020-08-03 14:50 Adrian Teliszewski

W poniedziałek, 3 sierpnia na rondzie Solidarności w Nowym Sączu doszło do zderzenia karetki pogotowia ratunkowego z samochodem osobowym. Trzy osoby, w tym ratownik medyczny trafili do szpitala. Nie wiadomo jaki jest ich stan. W ambulansie była przewożona matka z dzieckiem.

W poniedziałek, 3 sierpnia około godz. 11.15 na rondzie Solidarności w Nowym Sączu karetka pogotowia ratunkowego zderzyła się z samochodem osobowym. Jak informuje portal dts24.pl, w wyniku wypadku trzy osoby poruszające się pojazdem uprzywilejowanym trafiły do szpitala, a jedną z nich jest ratownik medyczny. Ambulansem była przewożona matka z dzieckiem. Po wypadku podstawiono drugą karetkę, która zabrała tę dwójkę do placówki medycznej.

- Udało nam się ustalić, że w karetce oprócz dwóch ratowników jechała matka z dzieckiem. Na miejsce podstawiono drugą karetkę pogotowia. My się zajęliśmy zabezpieczeniem terenu, rondo było całkowicie zablokowane. Dwa nasze zastępy już wróciły, jeden nadal działa na miejscu - poinformował w rozmowie z portalem dts24.pl zastępca komendanta PSP w Nowym Sączu Paweł Motyka.

Zmodernizowana Skałka w Tuchowie czeka na spacerowiczów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

PRZECZYTAJ TAKŻE: