Zaproszenia na studniówkę pod napięciem. ZOBACZ co wymyślił uczeń "Elektryka" [WIDEO, ZDJĘCIA, AUDIO]

2020-01-17 13:13

Nazwa szkoły zobowiązuje. Sebastian Łatka, uczeń Technikum nr 7 przy Zespole Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu wykonał nietypowe zaproszenia studniówkowe. Mają one formę płytki elektronicznej i są zasilane baterią. Od swoich podopiecznych otrzymali je nauczyciele "Elektryka", którzy nie kryli zaskoczenia pomysłem.

Uczniowie już będąc w I klasie technikum wpadli na pomysł, by zaproszenia na studniówkę miały taką postać. Teraz wcielili go w życie, a efekt oszałamia. Podziwu nie kryli również nauczyciele, którzy od podopiecznych otrzymali tak niezwykłą pamiątkę. 

- W projekcie została stworzona warstwa opisowa, gdzie jest zapisana treść zaproszenia, a następnie zostały wylutowane kolejne elementy, a na końcu diody LED. Nauczyciele byli zaskoczeni, ponieważ czegoś takiego jeszcze u nas nie było - powiedział Sebastian Łatka, twórca zaproszeń.

Studniówka odbędzie się 1 lutego. Przypomnijmy, że w tym roku sądecki "Elektryk" w rankingu magazynu Perspektywy uplasował się na drugim miejscu wśród polskich techników. 

Z pomysłodawcą zaproszeń i dyrektorem sądeckiego "Elektryka" rozmawia reporter radia ESKA Michał Rejduch