Znamy termin otwarcia hal sportowych w Tarnowie! Pod "Jaskółką" zrobią kino samochodowe

2020-05-26 8:34

Życie w Tarnowie coraz mocniej wraca do przedwirusowej normalności. Kolejną tego oznaką jest wznowienie funkcjonowania hal sportowych zarządzanych przez TOSiR. Ciągle nie mogą natomiast działać kina, ale fani filmów wyświetlanych na wielkim ekranie dostaną coś w zamian. Pod "Jaskółką" pojawi się kino samochodowe.

Tarnowski magistrat poinformował, że od poniedziałku (1 czerwca) znowu będą działać miejskie hale sportowe. Zgodnie z wytycznymi sanitarnymi w Arenie "Jaskółka" może równocześnie trenować 32 zawodników plus 3 trenerów, natomiast w hali przy ulicy Krupniczej o połowę mniej zawodników i 2 trenerów. Przed skorzystaniem z obiektów trzeba najpierw zgłosić taką chęć telefoniczne, lub mailowo:

  • Arena "Jaskółka" – 14 639 30 38; biuroarena@tosir.com.pl
  • Hala przy ul. Krupniczej – 14 626 03 75 ; hala@tosir.com.pl

PRZECZYTAJ: Tarnów na starych zdjęciach. Zobacz, jak te miejsca wyglądają współcześnie [GALERIA]

Tarnowianie uprawiający sport od 1 czerwca będą już więc mieli do dyspozycji niemal całą miejską infrastrukturę. Już wcześniej miasto otworzyło boiska piłkarskie i bieżnie lekkoatletyczne oraz boisko do siatkówki plażowej na Kantorii. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze otwartych basenów. 

Zdecydowanie gorzej jest z dostępem do kultury. Nieczynny pozostaje tarnowski teatr czy kina. Fani filmów będą je mogli jednak obejrzeć na wielkim ekranie dzięki kinu samochodowemu, które w dniach 10-11 czerwca odwiedzi miasto. 

Pod "Jaskółką" zostaną wyświetlone cztery produkcje: "Iluzja 2" (11.06. godz. 20.45), "Wilk z Wall Street" (11.06. godz. 23.30), "La La Land" (12.06. godz. 20.45) oraz "Need for Speed" (12.06. godz. 23.30). Bilety są dostępne na stronie internetowej objazdowekino.pl.

PRZECZYTAJ: Busem z Tarnowa do Krakowa? Wraca popularny przewoźnik, ale tylko na dwóch trasach!

Ronnie Ferrari jakiego nie znacie! Zaskoczył i pokazał artystyczną twarz w Domowym Graniu!