18-latek miał krew na rękach. Interweniowali strażnicy z Torunia

2020-08-11 17:30 KM
18-latek miał krew na rękach. Interweniowali strażnicy z Torunia
Autor: Straż Miejska w Toruniu 18-latek miał krew na rękach. Interweniowali strażnicy z Torunia / Zdjęcie ilustracyjne

W miniony poniedziałek (10 sierpnia) w godzinach porannych, strażnicy miejscy interweniowali w centrum Torunia. Powodem był komunikat, jaki dostali od operatora monitoringu SM. Municypalni zastali na ulicy Prostej 18-latka, który miał krew na rękach. Funkcjonariusze dobrze wiedzieli, że ma on sporo na sumieniu.

Strażnicy miejscy z Torunia mają nocami sporo pracy. Tym razem funkcjonariusze musieli interweniować we wczesnych godzinach porannych. W poniedziałek (10 sierpnia) ok. godziny 5:10, operator monitoringu przekazał im, że na ulicy Prostej przebywa sprawca zniszczenia mienia. Chwilę wcześniej kamery monitoringu miejskiego zarejestrowały jak przy ulicy Plac Teatralny mężczyzna wybił szybę w gablocie informacyjnej jednego z kantorów wymiany walut. Municypalni udali się w tamto miejsce i zastali podejrzanego, który miał krew na rękach.

- Zatrzymany 18-latek w chwili zatrzymania posiadał widoczne skaleczenia na dłoni. W związku z zaistniałą sytuacją został przekazany w ręce - przekazuje Anna Wiśniewska, Strażnik ds. Profilaktyki z SM w Toruniu.

Dalsze czynności względem 18-latka prowadzą policjanci. Chłopak z pewnością poniesie konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego zachowania.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Najbardziej znaną atrakcją Torunia jest Krzywa Wieża - przekonuje przewodnik Wojciech Olszewski

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.