Poważny wypadek w Toruniu! 21-latek potrącił rowerzystę

2020-08-10 12:56 KM
Poważny wypadek w Toruniu! 21-latek potrącił rowerzystę
Autor: Magdalena Witt-Ratowska Poważny wypadek w Toruniu! 21-latek potrącił rowerzystę

W miniony piątek (7 sierpnia) na Szosie Chełmińskiej w Toruniu doszło do wypadku drogowego. Z ustaleń funkcjonariuszy drogówki wynika, że kierowca Opla Astry potrącił rowerzystę. - 31-latek kierujący jednośladem trafił do szpitala. Okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora - przekazuje mł. asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Toruń: Niebezpiecznie na drogach w naszym mieście! W miniony piątek (7 sierpnia) około godz. 16:00 na Szosie Chełmińskiej - na wysokości posesji nr 102, w okolicach skrzyżowania z ul. Grunwaldzką - w grodzie Kopernika doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy toruńskiej drogówki wynika, że kierujący osobowym Oplem Astrą 21-latek jadąc w stronę ul. Bema potrącił rowerzystę, który przejeżdżał przez przejście dla pieszych. 31-latek kierujący jednośladem został przetransportowany do szpitala.

- Funkcjonariusze ustalili, że kierujący osobówką był trzeźwy. Teraz okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora - informuje mł. asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Policjanci apelują o rozsądek na drodze. Warunki atmosferyczne w ostatnich dniach bywają mocno zmienne. Przyłączamy się do komunikatów służb - jedźcie bezpiecznie!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Kolejny wypadek miejskiego autobusu. Wszystko nagrały kamery

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.