Toruń: Śmiertelne potrącenie pieszego w centrum miasta. Policja apeluje do świadków

2020-08-06 11:01 KM
Radiowóz Policji z Torunia
Autor: Magdalena Witt-Ratowska Toruń: Śmiertelne potrącenie pieszego w centrum miasta. Policja apeluje do świadków / Zdjęcie poglądowe

Minionej nocy (06.08) na skrzyżowaniu Alei Solidarności z ul. Odrodzenia w Toruniu doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Samochód osobowy potrącił pieszego. 42-latek zmarł na miejscu. - Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia i proszą świadków o kontakt - informuje mł. asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Minionej nocy (6 sierpnia) około godz. 00:10 na skrzyżowaniu Alei Solidarności z ul. Odrodzenia w Toruniu doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że kierujący osobową Toyotą Prius 42-latek jadąc Czerwoną Drogą w kierunku ul. Odrodzenia potrącił 42-latka. Do tego zdarzenia doszło w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych z sygnalizacją świetlną. W wyniku zdarzenia pieszy zginął na miejscu. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący nie był pod wpływem alkoholu.

- Okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. 47 754 26 07 lub 112 - przekazuje mł. asp. Wojciech Chrostowski, rzecznik prasowy KMP w Toruniu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - torun.eskainfo@grupazpr.pl.

Kolejny wypadek miejskiego autobusu. Wszystko nagrały kamery

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.