Groza na drodze

36-latek rozbił busa na A1 pod Toruniem. Popełnił poważny błąd [ZDJĘCIA]

2023-06-15 7:20

Nocny wypadek na autostradzie A1 pod Toruniem. We wtorek (13 czerwca 2023 r.) po godzinie 23:20, na pasie w kierunku Łodzi zderzyły się bus i samochód ciężarowy. Strażacy z KM PSP w Toruniu podali, że do szpitala trafiło troje poszkodowanych. Zobaczcie zdjęcia z miejsca zdarzenia na se.pl.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na A1 w okolicach Januszewa (woj. kujawsko-pomorskie). Na 124 kilometrze, a konkretniej na pasie w kierunku Łodzi 36-latek uderzył w naczepę poprzedzającego auta. - Mężczyzna kierujący busem nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków. Busem podróżowało sześć osób, a ciężarówkę prowadził 40-letni mężczyzna - wyjaśnił st. sierż. Sebastian Pypczyński z biura prasowego KMP w Toruniu.

Poważny wypadek na A1 pod Toruniem. Zdjęcia z miejsca zdarzenia

Na miejscu działały 3 zastępy PSP i OSP: JRG w Chełmży i przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Zelgnie. Kierowca busa i jeden z pasażerów trafili do szpitala. Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 1100 zł. Na szczęście obyło się bez ofiar śmiertelnych. Służby apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność. Warto zdjąć nogę z gazu i zachować odpowiedni poziom koncentracji. O ewentualnych utrudnieniach będziemy was informować w naszym serwisie. Ku przestrodze, pod tekstem prezentujemy galerię ze zdjęciami z miejsca zdarzenia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Spowodował wypadek w Toruniu, w którym zginął 20-letni Damian. Został zatrzymany