Taśma policyjna

i

Autor: PAWEŁ DĄBROWSKI/SUPER EXPRESS Taśma policyjna - zdj. ilustracyjne.

Golub-Dobrzyń

51-latka wyszła z domu i już nie wróciła! Policja znalazła ją w zaroślach obok rzeki

2022-11-22 19:13

Policja zakończyła poszukiwania 51-latki, która w niedzielny wieczór (20 listopada) wyszła z domu i udała się w nieznanym kierunku. O zaginięciu kobiety rodzina powiadomiła funkcjonariuszy następnego dnia. - Dzięki sprawnej akcji poszukiwawczej, policjanci odnaleźli kobietę w prawie cztery godziny od zgłoszenia - wyjaśniają mundurowi.

Kujawsko-pomorskie: 51-latka wyszła z domu i już nie wróciła! Policja znalazła ją w zaroślach

W poniedziałek (21 listopada) policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 51-letniej mieszkanki powiatu. Kobieta, 20 listopada 2022 roku wyszła z domu w nieznanym kierunku i długo nie wracała. Nie nawiązała także kontaktu ze swoimi bliskimi.

- Funkcjonariusze od razu rozpoczęli poszukiwania. W działania zaangażowani byli również strażacy i grupa poszukiwawcza Bizon z Solca Kujawskiego. Dzięki sprawnej akcji poszukiwawczej, kobieta została odnaleziona przez mundurowych jeszcze tego samego dnia, w prawie cztery godziny od zgłoszenia - wyjaśnia rzecznik KPP w Golubiu-Dobrzyniu.

Wychłodzona i wyczerpana kobieta znajdowała się w zaroślach, w pobliżu rzeki Drwęcy. Na miejsce wezwano załogę karetki pogotowia, która zajęła się 51-latką.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Poszukiwania 66-latki z policyjnego śmigłowca!