Akcja policji koło Torunia. 18-latek zniszczył sobie życie! Pójdzie siedzieć na DŁUGIE LATA?!

2021-04-12 12:05 Konrad Marzec
Akcja policji koło Torunia. W mieszkaniu 18-latka była AMFETAMINA!
Autor: KMP w Toruniu Akcja policji koło Torunia. W mieszkaniu 18-latka była AMFETAMINA! Chłopak zatrzymany

Nastoletni mieszkaniec gminy Lubicz koło Torunia usłyszał z ust śledczych zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych. Podczas przeszukania policjanci z komisariatu w Dobrzejewicach odnaleźli kilkadziesiąt gramów narkotyku. - Teraz może mu grozić od roku do 10 lat więzienia - przekazuje podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

Akcja policji koło Torunia. 18-latek pójdzie SIEDZIEĆ na DŁUGIE LATA?

Policjanci z Torunia pochwalili udaną akcję kolegów z Dobrzejewic. W miniony tygodniu (07.04.2021), fiunkcjonariusze kryminalni z Komisariatu Policji z okolic grodu Kopernika weszli do jednego z mieszkań w Lubiczu Górnym. Do przeszukania tego domu upoważniły policjantów przypuszczenia, że mieszkający tam 18-latek może posiadać substancje zabronione prawem. Jak się okazało - jak najbardziej słuszne. - Policyjne rozpoznanie i tym razem nie zawiodło kryminalnych. W pomieszczeniach gospodarczych należących do mieszkania funkcjonariusze odnaleźli biały proszek, który ważył blisko 60 gramów. Wstępne testy potwierdziły, że posiada on cechy charakterystyczne dla amfetaminy - informuje nas podinsp. Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy KMP w Toruniu.

Czytaj też: Kujawsko-Pomorskie: PRZYWALIŁ w latarnię. Na jaw wyszło coś strasznego

- Nastolatek odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci w miniony piątek (08.04.2021) doprowadzili podejrzanego do toruńskiej prokuratury. Prokurator zdecydował, że mężczyzna będzie musiał cztery razy w tygodniu zgłaszać się do komisariatu w ramach policyjnego dozoru, obowiązuje go zakaz opuszczania kraju i musi zapłacić kilka tysięcy poręczenia majątkowego. Grozi mu teraz od roku do 10 lat więzienia - informuje podinsp. Dąbrowska w komunikacie prasowym.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

W paczkach z Hiszpanii były narkotyki
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE