KOSZMARNY wypadek w Szustku koło Rypina. Kierowca ZABIŁ motocyklistę?! [ZDJĘCIA]

2021-04-12 11:06 Konrad Marzec

Koszmarny wypadek w Szustku (powiat rypiński). Policjanci z rypińskiej komendy, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny fatalnego w skutkach zdarzenia, do którego doszło we wcześniej wspominanej wsi Szustek (gmina Skrwilno). - Samochód osobowy zderzył się z motocyklistą, w wyniku czego śmierć poniósł 45-letni mężczyzna - przekazuje nam asp. szt. Dorota Rupińska, oficer prasowy KPP w Rypinie.

KOSZMARNY wypadek w Szustku koło Rypina. Kierowca ZABIŁ motocyklistę?! [ZDJĘCIA]

Czarny weekend na drogach w województwie kujawsko-pomorskim. W minioną niedzielę (11.04.2021) o godzinie 15:50 dyżurny policji w Rypinie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Szustek, gmina Skrwilno. - Po wykonanych czynnościach na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem osobowym m-ki Skoda, na prostym odcinku drogi, wykonując skręt w lewo nie upewnił się co do możliwego bezpiecznego wykonania manewru na skutek czego został uderzony przez kierującego motocyklem m-ki Honda, który był w trakcie wyprzedzania - informuje nas asp. szt. Dorota Rupińska, oficer prasowy KPP w Rypinie. Dalszy ciąg materiału pod galerią ze zdjęciami.

Czytaj też: Młode małżeństwo ZGINĘŁO w koszmarnym wypadku na A1 w Malankowie. Poruszające słowa: "Wystarczy jedna sekunda"

- W wyniku obrażeń ciała 45-letni kierowca motocykla poniósł śmierć na miejscu. Kierowca skody był trzeźwy. Czynności na miejscu wypadku, pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Rypinie, podjęli policjanci pionu kryminalnego. Funkcjonariusze pracować będą nad odtworzeniem przebiegu zdarzenia i wyjaśnieniem ostatecznej przyczyny wypadku - przekazuje asp. szt. Rupińska.

Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia. Przypominamy apele służb o ostrożną jazdę. Warto zdjąć nogę z gazu i zachować odpowiedni poziom koncentracji.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Wypadki i utrudnienia w Kujawsko-Pomorskiem:

Wstrząsający wypadek w Brzózie Królewskiej. Nie żyje Kuba i Kacper
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE